Pomyślnie zakończył się dla naszych uczniów miejsko-gminny XXIII Konkurs Recytatorski „Poezja Jesienią”, który odbył się 17 listopada 2016 r. w głuchołaskim Centrum Kultury. Uzyskane rezultaty mówią same za siebie: III nagroda: Mateusz Sokołowski 4b (debiut),
WYRÓŻNIENIE: Gabriela Witkowska 6b (debiut), Bartosz Szeremeta 4b (debiut), Łucja Mordarska 6b.

Nagroda i wyróżnienia cieszą tym bardziej, że do udziału w tegorocznym konkursie zgłoszono rekordową liczbę uczestników z całej gminy Głuchołazy - ponad pół setki!
Należy zauważyć jednak, iż sukcesy młodych adeptów sztuki słowa mówionego okupione zostały wcześniej żmudną pracą na zajęciach Szkolnego Koła Recytatorskiego.
Na szczęście ciężka praca oraz niewątpliwy talent naszych uczniów zostały jednak zauważone i docenione.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!