Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach
Piotr Kędroń

Szanowni Rodzice, Opiekunowie

rozpoczęły się zapisy dzieci do klas 1 w nowym roku szkolnym 2024/2025. Aby zapisać dziecko należy wypełnić wniosek i dostarczyć go do szkoły. Aby ułatwić Państwu ten obowiązek przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

  1. wypełniamy wniosek w formie papierowej i dostarczamy go do sekretariatu szkoły lub wysyłamy jego skan mailem do szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    wniosek można pobrać ze strony szkoły: link => karta_zgloszenia_2024_2025 wydrukować i wypełnić odręcznie (wnioski papierowe  są dostępne w sekretariacie szkoły)

lub

  1. wypełnić elektroniczne zgłoszenie dziecka do klasy 1
    • proszę kliknąć => Zgłoszenie ucznia do klasy 1,
    • wypełnić,
    • pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem w celu weryfikacji wniosku, dlatego bardzo ważne jest podanie numeru telefonu osoby zgłaszającej na końcu formularza.
Piotr Kędroń

W środę i czwartek (20-21 grudnia 2023 r.) odbędą się konsultacje zgodnie z poniższym harmonogramem.  
Harmonogram konsultacji.

Piotr Kędroń

Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

W oparciu o Waszą opinię wprowadzamy kolejną innowację. Dziś Rada Pedagogiczna podjęła decyzję, że od 13 listopada nie będzie w naszej szkole obowiązkowych zadań domowych.

Pozostają jedynie tzw. „zadania dla chętnych” dla tych, którzy lubią samodzielnie zmierzyć się z dodatkowymi wyzwaniami w domu. Oczywiście docenimy to. Wybór należy do Was!

Brak zadań to więcej czasu na rozwijanie własnych zainteresowań oraz czytanie lektur, powtarzanie do sprawdzianu i kartkówek czy współpracy przy realizacji wspólnych projektów. Razem postaramy się rozwijać umiejętność samodzielnego zainteresowania się fascynującą nauką.

Mamy nadzieję, że Nasza decyzja oszczędzi Wam niepotrzebnego stresu i ułatwi spędzanie „uwolnionego” czasu w rodzinnym gronie.