Szanowni Rodzice, Opiekunowie

rozpoczęły się zapisy dzieci do klas 1 w nowym roku szkolnym 2022/2023. Aby zapisać dziecko należy wypełnić wniosek i dostarczyć go do szkoły. Aby ułatwić Państwu ten obowiązek przygotowaliśmy dwa rozwiązania:

1. wypełniamy wniosek w formie papierowej i dostarczamy go do sekretariatu szkoły lub wysyłamy jego skan mailem do szkoły na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    wniosek można pobrać ze strony szkoły klikając na link => wniosek_2021_2022 wydrukować i wypełnić odręcznie (wnioski papierowe  są dostępne w sekretariacie szkoły)

1. wypełnić wniosek elektroniczny
    • proszę kliknąć => wniosek_elektroniczny_2022_2023,
    • wypełnić,
    • pobrać na komputer
    • i wgrać do zaszyfrowanego folderu => przekaż plik
    • pracownik szkoły skontaktuje się z Państwem w celu weryfikacji wniosku, dlatego bardzo ważne jest podanie numeru telefonu osoby zgłaszającej na końcu formularza.