Szkoła Podstawowa nr 1

im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Głuchołazach

Piotr Kędroń
Odsłony: 3523

  Zgodnie z rozporządzeniem, Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 maja 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, od 25 maja rozpoczynamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla  uczniów klas 1-3.

  Prosimy, aby rodzice uczniów, którzy wysłali w formie elektronicznej Oświadczenie, dostarczyli wersje papierową przyprowadzając ucznia do szkoły. Ponadto zgodnie z procedurami prosimy o podpisanie i dostarczenie do szkoły deklaracji
(pobierz dokument).

  Wszystkich uczniów naszej szkoły obowiązuje „nauczanie zdalne”. Od poniedziałku ulegnie zmianie harmonogram umieszczania materiałów dla uczniów, tzw. e-plan. Ze względów organizacyjnych może pojawić się najpóźniej 25 maja.

Wytyczne, związane z bezpieczeństwem, zostaną opublikowane, najpóźniej 23 maja.